Yönetmenliğini Ece Yöreng'in üstlendiği Serenay Sarıkaya'lı Kim Geldi Kim Geçti 9 Mayıs'tan itibaren Sadece Netflix'te – KÜLTÜR SANAT

Netflix'ten uzun zamandır beklenen yeni dizi Kim geldi kim geçti' filminin çıkış tarihini yeni bir fragman ve ilk yapım fotoğraflarıyla paylaştı. Heyecan verici oyuncu kadrosuyla izleyiciyi ilişkiler, dostluk, aşk ve günümüzün modern kalp kırıklıkları arasında duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Kim geldi kim geçti 9 Mayıs'ta Netflix'e özel olarak yayınlanacak.

Serenay Sarıkaya kahraman, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Sungar, Meriç Aral, Bade İşcil, Esra Ruşan Görmek Efe Tuncer Gibi ünlü isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla izleyiciyi büyüleyecek dizinin yaratıcılığı Ece Yörenç yönetmen koltuğundayken Bertan Başaran oturma. Ay Yapım dizisinin güçlü kadrosunu da bünyesinde barındırıyor Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan Görmek Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak Gibi birçok büyük isim de var.

İlişkilerin her yönüne renkli bir bakış Kim geldi kim geçti 9 Mayıs'ta tüm dünyada aynı anda, yalnızca Netflix'te.

Kim geldi kim geçti İtibaren:

Başarılı avukat Leyla Taylan, ihanetle sonuçlanan ilk aşkının acısından kaçmak için yıllar sonra kendini flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı aşçı Şeyyaz'ın yardımıyla ayrılık acısını atlatır ve “yılın boşanma davası” olarak değerlendirilen bir davada ünlü üçüncü eşi Tuba Tepelioğlu'nun temsilcisi olur. Karşısında ise 15 yılda üç kadınla evlenip boşanan, öldürücü ilişkiler koleksiyoncusu Cem Murathan yer alıyor. Leyla, müvekkilini bu “suçlu ve güçlü” “narsist” adama karşı tutkuyla savunacaktır. Ancak o ateşle birlikte etraftaki her şey toza ve dumana dönüşür.

Müdür: Bertan Başaran

Yaratıcı/Senarist: Ece Yörenç

Senaryo grubu: Ayşe Özyılmazel – Özgür Taylan

Üretici: Kerem Çatay

Üretim şirketi: Ay Yapım

Giysi dolabı: Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade Çalışl, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Bilgi Aydoğmuş, Nil Sude Albayrak , Sümeyra Koç , Yakup Selim Bağçiçek, Melih Pamukçu ve Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir