Gökçe Bahadır'ın 20. Akbank Kısa Film Festivali'ndeki röportajına ilgi büyük – KÜLTÜR SANAT

Sinema tutkunlarının ve sinema sektörünün buluşma noktası
20. Akbank Kısa Film Festivali jüri konuğu Gökçe Bahadır'ın Akbank Sanat binasında verdiği röportaja sinemaseverler büyük ilgi gösterdi. Deneyimlerini paylaşan başarılı oyuncu, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

Sinema tutkunlarının ve sinema sektörünün buluşma noktası Akbank Kısa Film Festivali, Kısa filmlerin sinema sanatındaki öncü rolünün bilincinde olarak bu alanda etkili bir platform oluşturmak amacıyla yoğun programına devam ediyor.

Akbank Kısa Film Festivali jüri konuklarından Gökçe Bahadır, 29 Mart'ta festival direktörü Selim Evci yönetimindeki röportajda kariyer deneyimlerini paylaştı. Bahadır, konuşmasının ardından katılımcıların sorularını yanıtladı ve filmleriyle ilgili önemli anekdotlar paylaştı. Oyuncu genç meslektaşlarına seslendi ''Öncelikle güne hazırlanarak başlıyorum. Günün belirli bir saatini kendinize özel bir zaman ayırmalısınız. Bunu yaparsanız role ve oyuna çok daha kolay alışırsınız. Filmi çekmeden önce canlandıracağınız karakterin her yönünü görsel olarak özümsemeniz gerekecek. “20 yıllık oyunculuk kariyerim boyunca kendi benzersiz düzenimi yaratarak ilerledim.” Günlük rutini ve kariyeri hakkında ayrıntılar paylaştı.

20. Akbank Kısa Film Festivali, 4 Nisan'a kadar Akbank Sanat, Moda Sahnesi ve online gösterimlerle devam edecek. Yaklaşan röportaj ve etkinliklere ilişkin detaylı bilgi için filmonline.akbanksanat.com ve akbanksanat.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir