Borusan Dörtlüsü Opera Süreyya'dan Caddebostan Sahili'ne uzanıyor – KÜLTÜR VE SANAT

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Borusan Holding festivali sponsorluğunda düzenlenen 52. İstanbul Müzik Festivali, 13 Haziran'a kadar devam ediyor. Borusan Grubu, 80. yılını kutlarken, ilk notadan bu yana desteklediği ve “Bir İstanbul Klasiği” haline gelen İstanbul Müzik Festivali'nde kültür sanata katkı ve desteğini sürdürüyor. Sanatı daha geniş kitlelerle buluşturmayı hedefleyen Borusan, Borusan Dörtlüsü'nün 8 Haziran'da Süreyya Operası'nda vereceği konseri Caddebostan Plajı'na taşıyacak. Bu özel gecede Türkiye'nin sayılı kadın şeflerinden Sibil Arsenyan'ın yönettiği Borusan Quartet, Sinerji Vokalleri ile sahne alacak. Özel olarak düzenlenecek canlı yayın organizasyonuyla dileyen tüm sanatseverler, 8 Haziran Cumartesi günü saat 20.00'den itibaren Caddebostan sahilindeki konsere ücretsiz katılabilecek. Bu eşsiz konser aynı zamanda Karnaval Borusan Classic ve Joy FM radyolarının ortak yayınıyla da izleyiciyle buluşacak. Bilet Bilgileri:
8 Haziran Cumartesi günü saat 20.00'de Süreyya Operası'nda gerçekleşecek “Borusan Quartet & Sinerji Vokalleri” konserinin biletleri Passo'dan temin edilebilir.Borusan Quartet konserini Caddebostan Plajı'nda ücretsiz izlemek için:
8 Haziran Cumartesi günü saat 20.00'den itibaren Caddebostan plajında ​​(Migros yakınında) olabilirsiniz.Konseri radyo yayınından dinlemek için:
Karnaval Radyo (97.7 FM), Borusan Classic Joy FM (101.2 FM)'i takip edebilirsiniz.Önemli Kampanya Filmleri: Borusan, “Bir İstanbul klasiği, müziğin kalbi artık tüm sesleriyle İstanbul'da atıyor” mesajıyla tüm müzikseverleri 52. İKSV İstanbul Müzik Festivali'ne davet eden kampanya görüntülerini yayınladı. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir