TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin istifası için tarih verdi! “O tarihte başkan olmayacak” Futbol

Türk futbolu son dönemde kriz üstüne kriz yaşarken, pek çok paydaş Türkiye Futbol Federasyonu Mehmet Büyükekşi'ye istifa çağrılarını sürdürüyor.

Özellikle Suudi Arabistan'da yaşanan krizin ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin istifa edeceği ve olağanüstü seçim kararı alınacağı belirtildi.

İSTİFA EDECEĞİ KONUŞULDU

Perde arkasında Mehmet Büyükekşi başkanlığındaki TFF yönetiminin, son birkaç ayda yaşanan hakem yumrukları gibi gelişmelerin ardından bazı kulüplerin tepkisine yol açarak istifa edeceği ve olağanüstü bir seçim kararı alacağı konuşulmaya başlandı. Takımı sahadan çeken, final oynamayan Trabzon'da yaşananlar ve TFF maçının sızdırılmasıyla ilgili Yağız Sabuncuoğlu flaş bir açıklama yaptı.

“NİSAN GİBİ YENİ ADAYLARI KONUŞACAĞIZ”

658f3caac20eca6be2971ec6

Sabuncuoğlu yaptığı açıklamada, “Temmuz ayında transfer programı yapacak olsak da Mehmet Büyükekşi TFF başkanı olmayacak. Nisan ayı gibi yeni adayları konuşacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aziz Yıldırım, Galatasaray-Fenerbahçe maçının sonucunu tahmin etti!Aziz Yıldırım, Galatasaray-Fenerbahçe maçının sonucunu tahmin etti!
Kitap, Fenerbahce'den Dusan Tadic'le kapanıyorKitap, Fenerbahce'den Dusan Tadic'le kapanıyor
Milli takım antrenman kampında oruç yasağı!Milli takım antrenman kampında oruç yasağı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir