Süperstar Ajda Pekkan, 12 Haziran'da uzun yıllar hatırlanacak Beşiktaş Stadyumu'nda muhteşem bir konser verecek – KÜLTÜR VE SANAT

Müzik kariyerinin ilk stadyum konserinde muhteşem bir görsel şölen sunacak olan Süperstar'a, Türkiye'nin önde gelen sanatçıları da eşlik edecek.

Dev bir orkestrayla sahneye çıkacak olan Ajda Pekkan, Türkiye'nin en ünlü sanatçılarından arkadaşlarıyla birlikte efsane şarkılarını seslendirecek.

JRO Yatırım ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek ve Türk müzik tarihine damga vuracak konserde onbinlerce kişi Ajda'nın en sevilen şarkılarını tek yürek olarak seslendirecek.
BWO Entertainment tarafından düzenlenen ve yaklaşık 40 bin kişinin izleyeceği bu muhteşem konserin biletleri Bubilet, Biletinial, İticket, Passo ve Biletix'te satışta.
Ajda Pekkan'ın müzik kariyerinde bir ilk Profesyonel kariyerinde bir ilke imza atarak ilk kez stadyumda konser vereceğini söyleyen Ajda Pekkan, konser heyecanını sosyal medya hesabından paylaştı. Süperstar şunları söyledi: “Elbette bu arkadaşların kim olduğunu merak ediyorsunuz. Size sevgili dostlarım ve kalbime dokunan sesler hakkında küçük bir tavsiye vereyim. Detaylarını daha sonra öğreneceksiniz. Beşiktaş Stadı'ndaki konseri uzun süreli kariyerimde bir ilk olması ve büyük bir heyecanla hummalı bir hazırlık süreci içinde olmamız nedeniyle çok önemsiyorum. Umarız hepimiz için unutulmaz bir anı, hiçbir zaman unutulmayacak bir gece olur. “12 Haziran’da sağlıkla, huzurla, heyecanla ve sevgiyle buluşmak üzere.” Bugüne kadar bilinen Ajda Pekkan konserlerinden tamamen farklı olacak ve müzik tarihine damga vuracak konserin biletleri büyük ilgi görüyor. 12 Haziran'da gerçekleşecek konserin biletleri tükenen biletlere Biletix ve Passo üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir