Sevilen yapım Beyond Heaven ikinci sezonuyla geri dönüyor – KÜLTÜR VE SANAT

BBC First'ün Beyond Heaven dizisi, iç ısıtan ilişkileri, sonu gelmeyen suç vakaları ve sevimli sakinleriyle ikinci sezonuna 22 Nisan Pazartesi günü saat 21.00'da başlıyor.

BBC First'ün ilk sezonuyla özellikle İngiltere'de büyük ses getiren dizisi Beyond Heaven, Shipton Abbott'un sevilen sakinlerinin yer aldığı yepyeni ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Şehrin stresinden uzak, Devonshire kıyısındaki güzel bir kasaba olan Shipton Abbott, her bölümde şaşırtıcı yeni bir suçla Dedektif Humphrey Goodman ve ekibine macera yaşatmaya devam ediyor. Ekip, buharlı trende ölüm ve bir öğretmenin ortadan kaybolması da dahil olmak üzere birçok aksiyon dolu olayla karşı karşıya kalır. Ayrıca Emniyet Müdürlüğü'nün yerel karakol binasını kapatma tehdidinde bulunması vakaların çözülmesi daha da hayati önem taşıyor.

Vakaların hiç durmadığı Shipton Abbott'ta yürek ısıtan ilişki hikayeleri devam ediyor. Çekişmeli romantik hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen Humphrey ve Martha çifti, aile kurma yolculuklarında evlat edinmeyi düşünürken Martha'nın annesi Anne flört dünyasına adım atar. Esther'in kızı Zoe'nin iyi niyetli bir hareketi, uzun süredir saklanan bir sırrın açığa çıkması tehlikesini doğurur.

Sevilen yapım 'Cennetin Ötesinde' 22 Nisan Pazartesi günü saat 21.00'de BBC First ekranlarında olacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir