Pentagram Menderes'teki Motofest festivalinde sahne alacak – KÜLTÜR & SANAT

İlki 25-26 Mayıs'ta Menderes'te yaşanacak. Türk Kıyıcı Menderes Motor Kulübü tarafından Menderes Belediyesi'nin katkılarıyla Özdere Gençlik Parkı'nda motosiklet şenliği düzenlenecek. Türkiye'nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarını bir araya getirecek festivalde rengarenk görüntüler sergilenecek.
Pentagram heyecanlandıracak
2 gün sürecek olan festival, Cumaovası Efeler Gençlik Spor Kulüpleri Birliği'nin halk oyunları gösterisiyle başlayacak. Lotus Rhythm Ensemble'ın performansının ardından Titans of Nation, Narkoz ve Kings of Klaros grupları da festival sahnesine çıkacak. Festival heyecanı Pentagram konseriyle doruğa ulaşacak. Etkinlik alanında kurulacak özel bölümde festival katılımcıları çadır kentte konaklayabilecek.
Herkes davetli
Etkinlikle ilgili açıklama yapan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, şunları söyledi: “Bu hafta sonu Türkiye'nin farklı yerlerinden motosiklet tutkunlarını Menderes'te ağırlayacağız. Özdere Genç, İlçemizde bir ilk olacak festivalimiz, turistik bölgemizin tanıtımına da katkı sağlayacak, “İki gün boyunca konserler başta olmak üzere birçok etkinliğin gerçekleştirileceği motosiklet festivaline tüm halkımızı davet ediyorum. dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir