Osmangazlı gençleri Türkçe rapin yıldızlarıyla coştu – KÜLTÜR SANAT

Osmangazi Meydanı'nda düzenlenen konser programında ilk olarak Türk rapinin son zamanların en popüler isimlerinden Reckol sahneye çıktı. Ünlü rapçiyi dinlemek isteyen hayranlar saatler önce Osmangazi Meydanı'na akın etti. Konserine en sevdiği şarkı Talibana ile başlayan Reckol, sevilen şarkısını kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranıyla birlikte coşkuyla seslendirdi. Hareketli şarkıları ve muhteşem enerjisiyle Osmangazi gençlerine unutulmaz bir gece yaşatan ünlü rapçi, muhteşem performansıyla hayranlarından büyük alkış aldı.
Konserin ikinci bölümünde ise genç Türk rap yıldızları Rekol, Kuty ve Ege Boran birlikte sahneye çıktı. Yıllar Geçti, Öldürdüm Beni, İmkansız ve Sil Baştan gibi gençlerin büyük beğenisini kazanan şarkıları bir arada seslendiren üçlü, yaklaşık iki saat boyunca Osmangazi gençlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

AYDIN: “GENÇLERİMİZ UMUDUMUZ”

Sahneye çıkıp gençleri selamlayan Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, şunları söyledi: “Bursalı Reckol şehrimizin bir değeridir. Türkçe rap'in son dönemdeki en büyük isimlerinden biri. Gençlerimizin büyük ilgi gösterdiği bu müzik grubuna önemli katkıları olan bir isim. Onu çok daha iyi yerlerde göreceğimize inanıyorum. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı bugün başlattığımız etkinliklerle üç gün boyunca kutlayacağız. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi gençlerimiz umudumuzdur. Gençlerimizi hem sahnede hem de sahalarda görmek istiyoruz. Şimdi müzik zamanı. Bu konserde bizi yalnız bırakmayan Reckol'a ve siz gençlere teşekkür ediyorum. “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Reckol konuşmasında şunları söyledi: “Sizin gibi başkanlarımız sayesinde artık gençler eğlenebiliyor. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı gibi önemli bir günde biz gençlere böyle güzel etkinlikleri yaşattığınız için teşekkür ederiz” dedi.
Başkan Aydın'ın konuşmasının ardından Reckol'a çiçek ve plaket verdim. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir