Minik öğrenciler ilk mezuniyet duygusunu yaşadı – KÜLTÜR SANAT

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN Okul Öncesi ve Anaokulu Eğitim Merkezi'nde eğitim gören minikler ilk mezuniyet törenini yaşadı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın eşi Öznur Tugay, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir 27. dönem milletvekili Kani Beko, İZELMAN A.Ş genel müdürü, İZELMAN Eda anaokulu müdürü Kani Beko. Kaygusuz ve öğrenci velileri de hazır bulundu. Öğrencilerin sunduğu yöresel halk oyunları, modern dans, jimnastik ve bale gösterileri izleyicilerden büyük alkış aldı. Öznur Tugay sahneye çıkarak miniklerin sevincini paylaştı ve onlara diploma belgelerini verdi. Çocuklar da Öznur Tugay'a çiçek verdi.“Çok duygulandık”
Öğrencilerin yanı sıra dört yıldır yanlarında olan öğretmenleri de bir o kadar heyecanlıydı. Anaokulu öğretmenlerinden Handan Özdemir ise şunları söyledi: “Uzun zamandır dizi üzerinde çalışıyoruz. Provalar sırasında duygulandılar ve bugün o kadar güzel bir performans sergilediler ki hepimiz çok duygulandık. “Onlarla gurur duyuyorum” dedi.“Onlara sevgi bağı gibi bağlıyız”
Anaokulu öğretmenlerinden Zeynep Alak, öğrencilerin mezun olduktan sonra kendisini ziyaret etmek istediklerini belirterek, şunları söyledi: “Çok yoğun duygular yaşıyoruz çünkü onlar bizim çocuklarımız gibi oluyorlar. Tüm arkadaşlarımız, patronumuz ve çalışma arkadaşlarımız da oldukça duygusal anlar yaşadı. “Tilki'nin Küçük Prens kitabında dediği gibi biz onlara sevgi bağıyla bağlıyız” dedi.“Ektiğimiz tohumlar yeşerecek”
İZELMAN anaokullarının bir parçası olmaktan büyük gurur duyduğunu söyleyen öğretmen Sinem Yılmaz, şunları söyledi: “4 yıl çok uzun bir süre, onlarla çok güzel bir bağ kurduk. Bu bizim için çok duygusal ama bir o kadar da gurur verici bir durum. Bu yüzden çok mutluyuz. “Umarım gelecekte ektiğimiz tohumlar yeşerir, harika yerlere ulaşır ve yeni tohumlarla yolculuğumuza devam ederiz” dedi Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir