Kupa Voleybol Şampiyonu: HalkbankDiğer Sporlar

TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda oynanan finalde Halkbank, Arkas Spor'u 25-23, 23-25, 26-28 ve 25-23'lük setlerle 3-1 mağlup ederek kupayı müzesine götürdü.

KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNE BULUNDU

Halkbank şampiyonluğuyla sona eren erkekler AXA Sigorta Kupa Voleybol 2024'te madalya, kupa ve ödüller sahiplerine sunuldu. Final karşılaşmasının En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank takımından Nimir Abdel-Aziz'e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.
AXA Sigorta Kupası Voleybolu'nu ikinci sırada tamamlayan Arkas Spor takımı, madalyalarını TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz ile AXA Sigorta Çözüm Merkezi Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Can Ulusoy'un elinden alırken, ikincilik madalyasını da AXA Sigorta Hukuk Departmanı'na verdi. , Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Onur Koçkar sunum yaptı.
AXA Sigorta Kupa Voleybolu'nu şampiyon tamamlayan Halkbank takımı, madalyalarını TVF Ligler Başkan Yardımcısı Ahmet Göksu, TVF Başkan Yardımcısı Selahattin Süleymanoğlu ve AXA Sigorta Hasar Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Eray Kangal'ın elinden alırken, kupa da TVF Başkanı Mehmet'e takdim edildi. Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Başkan Yardımcısı ve CEO'su Yavuz Ölken tarafından takdim edildi.

Salon Bölgesi: Bursa Cengiz Göllü
Hakemler: Erdal Akıncı, Yasin Okumuş
Arkas SPor: Ulaş Kıyak, Efe Mandıracı, Ertuğrul Gazi Metin, Burutay Subaşı, Gyorgy Grozer, Nikolay Kartev (Ahmet Karataş, Nicholas Hoag, Halil İbrahim Yücel, Onur Ulaş Topbaşlı)
Halkbank: Mert Matic, Mirza Lagumdzija, Earvin Ngapeth, Micah Ma'a, Abdel Aziz Nimir, Yunus Emre Tayaz (Volkan Döne, İzzet Ünver, Batuhan Duman, Doğukan Ulu, Gordon Perrin)
Vergi: 25-23, 23-25, 26-28, 23-25
Süre: 125 dakika (30, 29, 34, 32)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Chamberlain bireysel çalışmalara başladıChamberlain bireysel çalışmalara başladı
Galatasaray, Fatih Portakal hakkında yasal işlem başlatıldığını duyurdu!Galatasaray, Fatih Portakal hakkında yasal işlem başlatıldığını duyurdu!
Ali Koç'un şampiyonluktan çekilme açıklaması ortalığı karıştırdı!Ali Koç'un şampiyonluktan çekilme açıklaması ortalığı karıştırdı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir