Kemer'de “Çalışma günleri ve tadım şenliği” – KÜLTÜR SANAT

Akdeniz Göynük Üniversitesi Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu tarafından “Kariyer Günleri ve Tadım Şenliği” düzenlendi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu tarafından 2013 yılında yaptırılan Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen etkinliğe Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Başsavcısı Gamze Almalı, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Cansın Kent Konseyi üyeleri katıldı. Göynük Belediye Başkanı Efir, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Sema Özdemir, Kemer Bölgesi Tanıtma Vakfı (KETAV) Başkanı Semra Bekar, Kemer Otelciler ve Tur İşletmecileri Derneği (KETOB) Başkanı Volkan Yorulmaz Dinçer Sarıkaya, Kemer Turizm ve Girişimciler Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez. , Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu Doç. Dr. Adem Arman, turizmciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Başkan Topaloğlu, “Kariyer Günleri ve Tadım Şenliği” etkinliğinde öğrenciler için barbeküye giderek, kendi elleriyle köfte pişirdi.

Başkan Topaloğlu, öğrenciler ve öğretmenlerle selamlaşıp sohbet etti, öğrencilerin zeybek oynama isteğini kırmadan zeybek oynadı. Başkan Topaloğlu zeybek gösterisiyle öğrencilerden büyük alkış aldı.

Şeflerin hazırladığı leziz ürünlerin tadımlara sunulduğu etkinlikte konuşan Başkan Topaloğlu, “Kariyer Günleri ve Tadım Şenliği”ne katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Etkinlikte birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerin ikram edildiğini belirten Başkan Topaloğlu, şöyle konuştu: “Burada olmaktan çok mutluyum. Ben Göynük Belediye Başkanı olduğum dönemde belediyenin parasıyla anahtar teslimi ihaleyle burayı yaptık. Daha sonra Akdeniz Üniversitesi'ne devrettik. Şu anda Türkiye'nin önde gelen meslek okulları arasında yer almaktadır. Bu bizi gururlandırıyor. Öğrencilerimiz de çok başarılı. Çok mutluyum.” dedi.

Başkan Topaloğlu daha sonra öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir