Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Martin JahnGalatasaray ile görüştü

Yüce Auto'yu ziyaret etmek için Türkiye'ye gelen Martin Jahn, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüştü. Hem Skoda'nın 35'inci, hem de Yüce ailesinin otomotiv sektöründeki 70'inci yıl dönümünün kutlandığı organizasyonda Özbek'in doğum günü de kutlandı.

Toplantıyla ilgili konuşan Başkan Dursun Özbek, şunları söyledi: “Emeklerinden dolayı değerli kardeşim Ahmet'e ve Türkiye'ye verdiği destekten dolayı Sayın Jahn'a teşekkür ediyorum. Burada Galatasaray için önemli konulardan biri de Galatasaray'ın bir kulüp dünyası olması, Aynı zamanda bir dünya markasıyız. İki büyük “Ben de Jahn Bey'e marka iş birliğinin her iki tarafa da büyük faydalar getireceğini söyledim. Bu toplantının bu yönde de meyve vereceğini düşünüyorum. Sayın Ahmet, Galatasaray'ın çok iyi bir destekçisidir” dedi.

Ahmet Yüce, “Başkanıma teşekkür ediyorum. Yoğun çalışma günlerinde gelip bizleri onurlandırdı. Biz Dursun Abi ile 40-45 yıldır arkadaşız. Kendisine çok teşekkür ediyorum.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İşte Ronaldo'nun yeni arabası!  Fiyat...İşte Ronaldo'nun yeni arabası! Fiyat…
Trabzonspor'a müjde!  1 yıl sonra geri dönüyorTrabzonspor'a müjde! 1 yıl sonra geri dönüyor
Ali Koç'un söyledikleri ortaya çıktı!  60. dakikada İsmail Kartal'ı aradı...Ali Koç'un söyledikleri ortaya çıktı! 60. dakikada İsmail Kartal'ı aradı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir