Dünya çocukları Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti – KÜLTÜR SANAT

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Çocuk ve Uçurtma Şenliği kapsamında Antalya'ya gelen ülkenin çocuk misafirleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer'i ziyaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 15 ülkeden Antalya'ya gelen ev sahibi ülkelerden çocukları ağırladı. Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Endonezya, Tataristan, Romanya, Estonya, Özbekistan, Litvanya, Kırgızistan, Polonya ve Türkiye'den dünya çocuklarını ağırlayan Genel Sekreter Cansel Tuncer, Çocuk Bayramı'nı kutlayarak etkinlik bilgileri verdi.

23 NİSAN DÜNYADA TÜM ÇOCUKLARIN BAYRAMI

23 Nisan'ın sadece Türkiye'nin değil tüm dünya çocuklarının bayramı olduğunu belirten Tuncer, şöyle konuştu: “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bu anlamlı bayramda yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. . Büyükşehir Belediyemiz Belediye Başkanı Muhittin Böcek adına sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlamak amacıyla muhteşem bir etkinlik programı hazırladık. Bugün Sevgi Alayı ile başlayacak kutlamalar, 19-23 Nisan tarihleri ​​arasında çocukların eğlenmesine yönelik müzik ve dans gösterileri, yarışmalar ve birçok etkinlik düzenlenecek. “15 farklı ülkeden Antalya'ya gelerek festivale katılan 500 misafir çocuğun evlerine unutulmaz anılarla döneceğine inanıyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda misafir çocuklarla hediye alışverişinde bulunuldu. Ev sahibi ülkelerden gelen çocuklar, ülkelerinden getirilen çeşitli eşyaları hediye ederken, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer de çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir