Beşiktaş yangınında hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu

Gayrettepe Yıldız Posta Caddesi Gönenoğlu Sokak'ta bulunan binanın eksi 1 ve eksi 2'nci katlarında faaliyet gösteren eğlence merkezinin tadilatı sırasında çıkan yangında hayatını kaybedenlerin cenazeleri Adli Tıp Kurumu'na nakledildi. .

Burada yapılan otopsinin ardından yangında hayatını kaybeden kişilerin kimlikleri belirlendi.

Yabancı olduğu belirlenen ve kimlik belgesi bulunmayan bir kişi dışında çıkan yangında hayatını kaybedenlerin isimleri şöyle:

“Ahmet Sever (52), Ahmet Uzun (36), Alparslan Salih Derelioğlu (64), Atanur Aladağ (43), Barış Güngör (21), Emrah Demiroğlu (40), Fahrettin Korkut (42), Gökhan Yıldırım (37), Kadir Orhonoğlu (41), Kadir Orhanoğlu (41), Mehmet Okumuş (39), Özkan Baş (45), Sinan Yılmaz (55), Adem Özçelik (50), Ahmet Kartal (25), Ahmet Mehduş (28), Akın Kıhri (36), Binali Çayır, Cengiz Aksoy (47), Efe Demir (17), Gökay Tevlek (47), Gökhan Akbulut (40), Hüseyin Ak (21), Muhammet Ali Yıldırım (43), Ramazan Altan (43), Şir Ağa Bigzade, Şivan Dolu (44) ve Yılmaz Kıhri (59).

İşlemleri tamamlanan çok sayıda cenaze ailelerine teslim edilirken, bazı aileler de Adli Tıp Kurumu önünde beklemeye devam ediyor.

Beşiktaş'ta 16 katlı bir binanın eksi 1. ve eksi 2. katlarında faaliyet gösteren eğlence merkezinin tadilatı sırasında dün çıkan yangında 29 kişi hayatını kaybetti, bir kişi de yaralandı. Yangınla ilgili idari soruşturma başlatılırken, 2 sivil müfettiş görevlendirildi. Olayla ilgili aralarında şirket müdürü ve şirket ortaklarının da bulunduğu 8 şüpheli tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir