Başkan Işık, “Kızılcıklar Oldu Mu” türküsünü seslendirdi – KÜLTÜR SANAT

Gaziemir Belediyesi'nin 60 yaş üstü kişilere hizmet verdiği Ata Evi Sağlıklı Yaşlanma Merkezi üyelerinden oluşan Ata Evi korosu, konserle seyirciyle buluştu. Yönetmenliğini Yılmaz Demirtaş'ın üstlendiği konserde sahne almanın heyecanını yaşayan müzik grubu, türküler, koro ve solistlerle seslendirerek müzikseverlerin kalbini kazanmayı başardı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen konsere Gaziemir Belediye Başkanı Ünal Işık, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan ve belediye meclis üyeleri de katıldı.
Konserde sahneye çıkan Belediye Başkanı Ünal Işık, “Koronun isteği üzerine kızılcık mı vardı?” adlı popüler şarkıyı seslendirdi. Işık, başarılı performansıyla seyircilerden alkış aldı.
Grubun hep birlikte seslendirdiği ezgilere eşlik eden izleyiciler, konser sonunda Gaziemir çınar ağaçlarını alkışladı.

Belediye Başkanı Ünal Işık, sanat yönetmeni Yılmaz Demirtaş'a hatıra objesi sunarak teşekkür ederek Ata Evi üyelerini tebrik etti ve şunları söyledi: “Ata Evi Sağlıklı Yaşlanma Merkezimizin değerli üyeleri; Ülkemizin renklerini, kültürünü yansıtan muhteşem konserinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Büyük bir keyifle dinledim. Söylediğiniz türkülerle hafızalarımız tazelendi. Aranızda olmaktan mutluyum, size hizmet etmek benim için büyük bir onurdur. “'Sanatsız bir millet, can damarlarından bir tanesinin kesilmesi demektir' diyen büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda yürüyoruz, sizleri kültüre ve sanata yakınlaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” söz konusu . .
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir