Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe'nin Galatasaray maç raporu! ''Haklarımız yenildi, katledildik'' Antalyaspor

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, Galatasaray Sportif Başkan Yardımcısı A.Ş Erden Timur'a Radyospor ile ilgili yanıt verdi.

“GALATASARAY MAÇINDA HAKLARIMIZ YENİLDİ VE KATLEDİLDİ”

“Galatasaray maçında hakemlerle ilgili talihsiz olaylar yaşandı, haklarımız ihlal edildi, öldürüldü. 3 puanımız alınıp rakibe verildi. Haklarımızın yenilmesine izin vermeyeceğimizi söyledik. İlahi adalet var. Gerçekler ortaya çıktı. Haklı çığlıklara tüm Türkiye tanık oldu. Özür ve destek mesajları alıyoruz.”

“2 NİSAN'I BİZ DE Merak Ediyoruz”

Ekran_1

“Ben çekilmeyi doğru bulmuyorum. F.Bahçe şampiyonluk için oynuyor. Acele karar vererek bir alt şampiyonluğa geçmelerini de doğru bulmuyorum. Biz de 2 Nisan'ı düşünüyoruz.”

“FIFA'DA 5 DOSYA VAR”

Ekran görüntüsü_2

“FIFA'da 5 antrenman var. 1 milyon euroya yakın borç var. Herkesin maaşı aynı anda ödeniyor. 1 maaş gerideyiz. Bu ay 1 maaş ödenecek. Bütün kulüpler bu konuda kan kaybediyor. “Biz Anadolu kulübüyüz, gelişigüzel harcama yapamayız. Çok. İyi oynuyoruz. Biraz şanssızlık yaşadık. Molalarda kaybettik. Bunu Beşiktaş maçında kırdık. Şampiyonayı ilk 5 veya 6'da bitireceğimizi düşünüyoruz. Hakemler izin verirse…”

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Zaha'dan Antalya kampında iddialı açıklama!Zaha'dan Antalya kampında iddialı açıklama!
Beşiktaş'tan PFDK yönlendirmelerine sert tepki!Beşiktaş'tan PFDK yönlendirmelerine sert tepki!
Aziz Yıldırım'dan tarihi F.Bahçe konferansı öncesi flaş açıklama!Aziz Yıldırım'dan tarihi F.Bahçe konferansı öncesi flaş açıklama!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir