23 Nisan'da Bayraklı'da heyecan yaşanacak – KÜLTÜR SANAT

Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı hazırlanan program kapsamında görsel şölenler, oyunlar, spor yarışmaları, maskotlar eşliğinde müzikli aktiviteler, sürpriz eğlenceler ve konserlerle dolu muhteşem bir festivalle kutlayacak.

23 Nisan'da Bayraklı plajında ​​gerçekleşecek etkinliklere dileyenler ücretsiz katılabilecek. Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “Sevgili çocuklarımızla birlikte tescil belgemizi aldıktan sonra ilk milli bayramımızı coşkuyla kutlayacağız. Her yıl etkinliklerimizi genişleteceğiz. En güzel tatiller Bayraklı'da yaşanacak. 23 Nisan'da tüm çocuklarımızı partimize bekliyoruz” dedi.

Onlarca OLAY, BİNLERCE MUTLULUK

Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı eğlenceli etkinliklerle kutlayacak. Binlerce çocuk ve ailesi, 23 Nisan'da Bayraklı Plajı'nda gerçekleştirilecek kültürel ve sportif etkinliklerde bir araya gelecek. Bu kapsamda etkinlikler saat 14.00'te uçurtma şenliğiyle başlayacak, halk oyunları gösterisi, piyano gösterisi, neşeli çocuk şarkılarından oluşan konser verilecek ve yüz boyama etkinliğiyle şenlik renklendirilecek. Sportif faaliyetlerin yanı sıra karate, kick boks, tekvando, bale, jimnastik, güreş, dans ve korniş, hayatta kalma, halat çekme, basketbol, ​​penaltılar, bowling ve çuval yarışı gibi faaliyetler de düzenlenecek. Etkinlik boyunca çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikram edilecek. 23 Nisan'daki parti maskotlar, resim, satranç, astronomi ve zeka oyunları arasında büyük duygulara dönüşecek.

EN GÜZEL TATİL BAYRAKLI'DA YAŞANACAK

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, şunları söyledi: “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği geleceğimizin teminatı çocuklarımıza 23 Nisan'da kavuşacağız. Onların gülümsemesi ve mutluluğu her şeye değer. Bu farkındalıkla onlara özel bir Çocuk Bayramı organizasyonu hazırladık. Gösteriler, gösteriler, konserler, yarışmalar ve lezzetlerle dolu bir tatil yaşayacağız. Sevgili çocuklarımızla birlikte tescil belgemizi aldıktan sonra ilk milli bayramımızı coşkuyla kutlayacağız. Her yıl etkinliklerimizi genişleteceğiz. En güzel tatiller Bayraklı'da yaşanacak. Tüm çocuklarımızı etkinliklerimize bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir