13. Alaçatı Bitki Festivali'nde Ayhan Sicimoğlu'nun rüzgarı – KÜLTÜR VE SANAT

Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars Orkestrası, ülke sınırlarını aşan müzik ve performanslarıyla Alaçatı Ot Festivali'nde binlerce kişiye müzik ziyafeti yaşattı.

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Alaçatı Ot Festivali'nin ilk akşamında, ülke sınırlarını aşan müzik ve gösterileriyle Türkiye'ye Latin müziğini sevdiren, Güney Amerika eğlence anlayışını Türkiye'ye getiren Sicimoğlu, sahneye çıktı. Latin All Stars orkestrasıyla icra ettiği eserlerde melodilerini ve türkülerini Latin enstrümanlarının sıcaklığı ve hareketi ile buluşturan Sicimoğlu, Alaçatı halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Bolerolar, soslar, kakao ve özel sürprizlerle Alaçatılıları coşturan Alaçatı Ot Festivali'nin kurucularından Ayhan Sicimoğlu, bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Alaçatı Ot Festivali'nde sahne almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. “Kendine dönüş” konseptiyle gecenin mimarı olduğunu iddia etti. Çeşme Lal Denizli Belediye Başkanı'na teşekkür etti.

Denizli; “Umarım harika bir dört gün geçirirsiniz”

Sicimoğlu'na çiçek vermek için sahneye çıkan Denizli, şunları söyledi: “Alaçatı Ot Festivali'nin kurucu isimlerinden değerli sanatçımız Ayhan Sicimoğlu, 'Latin All Stars' orkestrasıyla bizlere keyifli anlar yaşattı. Kendisine ve sanatımıza teşekkür ediyoruz. Bu renkli geceye aşıklar.

“Umarım harika bir dört gün geçirirsiniz” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir