Son dakika Galatasaray transfer haberleri: Galatasaray’dan Van den Boomen resti! ‘Bedava alırız’

Galatasaray’ın sıralamasında olan Van den Boomen mevzusunda bir kez daha girişim yapılmış oldu.

Sadece kulübü Toulouse oyuncuyu son haftalardaki formu sebebiyle bırakmıyor. Sarı-Kırmızılı yönetim şimdilik transferi askıya aldı. İlerleyen haftalarda bir girişim düşünülüyor.

“BEDELSİZ ALIRIZ”

Akşam’da yer edinen habere bakılırsa; meydana getirilen son görüşmede, Fransızlara, “Oyuncuyu bizlere şimdi satarsanız azca da olsa gelir elde edebilirsiniz. Sadece beklerseniz sürem sonunda onu bedelsiz alırız” dendi. Toulouse Yönetimi, mevzuyla ilgili toplantı yapma sonucu aldı.

SICAK BAKTIĞINI SÖYLEMİŞTİ

27 yaşındaki Hollandalı orta saha oyuncusunun adı daha ilkin de onlarca defa gündeme gelmişti. Van den Boomen daha ilkin mevzuyla ilgili, “Ortada gerçek olan bir durum var. O da Galatasaray’ın beni izletmesi. Bunu ben de duydum, biliyorum. İlginin farkındayım. Bu geçirme oldukca güzel olabilir. Neler olacağını beraber göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı. Şu demek oluyor ki oyuncu tarafıyla hiçbir problem bulunmuyor. Galatasaray Yönetimi’nin elini rahatlatan mevzu ise şu anda orta alanda birçok alternatife haiz olunması…

SNEİJDER İLE GÖRÜŞME YAPTI

Van den Boomen’in ara transferde olmasa bile sürem sonunda ekibe katılmasına kati gözüyle bakılıyor. Merkez orta saha, 10 numara ve ön libero mevkilerinde forma giyebilen 1.88 boyundaki futbolcu, tam bir joker. Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk da bu sebeple Hollandalı oyuncuyu kadrosunda görmeyi oldukca istiyor. Van den Boomen’in, vatandaşı Sneijder ile de görüştüğü ve Galatasaray ile ilgili informasyon almış olduğu öğrenildi. Tıpkı Ukraynalı başarı göstermiş santrfor Dovbyk hamlesinde olduğu benzer biçimde Boomen de uzun vadeli yatırım olarak görülüyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.