Oturma odası için en iyi döşeme türü hangisidir?

Oturma odası için en iyi döşeme türü hangisidir?

Uzman kılavuzumuzla oturma odanız için en iyi döşeme türünü keşfedin

Oturma odanız için en iyi döşeme türünü bulmaya gelince, neredeyse sonsuz sayıda renk, doku ve malzeme ile karşı karşıya kalırsınız. En iyi döşeme tipini bulmak, elbette odanızın ve iç mekanınızın tarzına bağlı olacaktır; ailenizin yapısı (yani çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız varsa) Marküteri Parke  ve elde etmek istediğiniz görünüm ve his.

Döşemeniz, oturma odası fikirlerinizin en önemli parçalarından biridir . Oda içerisinde en geniş yüzey alanını kaplayan salon zemin kaplama fikirleri , mekanın atmosferi üzerinde son derece etkilidir.

İster klasik bir oturma odası için mükemmel halıyı arıyor olun, ister açık plan oturma odası fikirlerinizi tamamlayacak dayanıklı bir malzeme arıyor olun, oturma odanız için en iyi zemin türlerinden bazılarını bir araya topladık.

Bu eşsiz badem beyazı parkenin ilham kaynağı, parıldayan beyaz kireçtaşı duvarlardan ve manzarayı çerçeveleyen ve ünlü Brač mermeri antik çağlardan sonsuzluğa kadar dünyanın dört bir yanındaki saygıdeğer binaları ve anıtları süsleyen değerli küboidlere sahip taş ocaklarından geliyor.

Beyaz, nötr bir renk olarak kabul edilir, bu nedenle kendisiyle iyi uyum sağlar, ancak diğer tüm renkler ve farklı döşeme stilleri ile de kullanılabilir. Bu mükemmel birleştirilebilirliğin yanı sıra ışığı yansıtma özelliği de beyaz renkli bir parke zemin için konuşur. Plank, balıksırtı veya 3 şerit olsun, yüzeyleri ışığın büyük bir bölümünü yansıtır ve odaların koyu zeminli odalardan daha samimi ve ferah görünmesini sağlar.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.