Korkunç cinayette dehşete düşüren itiraf… Öldürüp gömdüğü adamın telefonunu eşine hediye etmiş!

Olay, 31 Ocak’ta Antalya’nın Serik ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Afyonkarahisar’dan çalışmak üzere Antalya’ya gelen Şükrü Güven’den (64) ailesinden bir süredir haber alınamadı. Bunun üzerine aile bireyleri polisten yardım istedi ve sosyal medyada Güven’i aramaya başladı. Kayıp kişinin ihbarı üzerine harekete geçen Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kayıp kişinin bulunması için çalışma başlattı. Yapılan incelemelerde Güven’in en son Serik ilçesine araçla girdiği ancak daha sonra çıkış yapmadığı belirlendi.

KAFASINI BOYA TESİSATIYLA VURDU, SONRA TOPRAĞA GÖMDÜ

Ekipler, incelemelerini sürdürürken, şahsın en son görüştüğü kişilerden 34 yaşındaki meslektaşı BD’yi tutukladı. BD, sorgusunda Güven’le 14 Şubat gecesi tanıştığını ve birlikte alkol aldıklarını söyledi. Daha sonra aralarında tartışma çıktığını ve yerde bulduğu sopayla başına vurarak öldürdüğünü, ardından Isparta’da bir tarlaya gömdüğünü itiraf etti.

ÖLDÜRÜLDÜĞÜ GÜVENİN YAŞAM BEDENİ GÖSTERİLDİĞİ YERDE BULUNDU

BD de ifadesinde Güven’i öldürdükten sonra cep telefonunu alıp eşine verdiğini söyledi. BD’nin ifadesinin ardından Isparta’nın Sütçüler ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan aramada Güven’in cesedi boş bir tarlada bulundu. Ceset, incelemelerin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

64 yaşında katledilen Güven’in 7 çocuğu olduğu ve uzun yıllar tır şoförlüğü yaptığı kaydedildi. (İHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu hata hayatınızı kabusa çevirdi! “Şu anda her yerde ölü görünüyorum”
Celal Şengör, o ili şu şekilde ifade etti: Celal Şengör o vilayeti işaret etti: “Yanlış yere yapılmış”
Kuraklık tehlikesi büyüyor!  Türkiye için kritik uyarı... Kuraklık tehlikesi büyüyor! Türkiye için kritik uyarı…

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.