İstanbul Su Deposu Temizliği

Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılmalıdır? Bu Hizmeti veren Firmalar 2023

 

Şebeke suyu kesildikten sonra devreye giren ve bina kullanımına ve duruş süresine göre çeşmelerden bir süre şebeke suyu olmadan suyun akmasını sağlayan su deposu sistemi oldukça kullanışlı ve gerekli bir sistemdir. Su deposu kullanımı ile su ile gelen sağlığı bozmadan su kullanımı devam eder. Ancak bilinmelidir ki sağlıkla su gelirken kirli depo ve dolayısıyla kirli su nedeniyle sağlık sudan da zarar görebilir. Su deposunun temizlenmesi, tankta uzun süredir bekleyen suda bulunabilecek mikroorganizmaların varlığını önleyecek ve maksimum sağlığa uygunluk sağlayacaktır.

 

İstanbul ve çevre illerde hizmet veren firmamızla iletişime geçerek yılda en az dört kez Aralık ayı olmak kaydıyla su deposunu periyodik olarak temizleyebilir, deponuzdaki suyu evinizin her alanında güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıksız suyun neden olduğu hastalıklar, yüksek ölüm oranına bile yol açabilecek hasara yol açabilir.

 

Su deposu temizliği, yetkinlik ve profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Kullanılan ekipman ve temizlik solüsyonları insan sağlığına zarar verebilecek bileşenler içermemelidir. Depoların temizliğini korumak için yalıtımlarının sorunsuz olması gerekir. En uygun fiyat avantajları ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

Su depolarında temizlik ve hijyen sağlayın

 

Su deposunun temizliği için firmamızdan randevu aldıktan sonra, depodaki suyun randevu gününe kadar geri çağırma seviyesine kadar kullanılmasını talep ediyoruz. Kalan kısımdaki kirli su ve birikintiler bizim tarafımızdan ve profesyonel pompalarla depodan temizlenecektir. İstanbul’da hizmet veren firmamız tankın içinde gözle görülür fiziksel temizlik tazyikli su ve uygun solüsyonlarla yapılırken, içinde su birikmesini önlemek için dalgıç pompa sistemi kullanılır. Depoya girecek ve temizlik yapacak çalışanlarımız, hijyenik koşulları en üst düzeyde karşılayan uygun kıyafetlerle depoya girerler.

 

İstanbul Su Deposu Temizliği

 

Deponun her katmanında fiziksel temizlik dikkatlice yapıldıktan sonra depo insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallarla dezenfekte edilir, kullanılan kimyasal çözeltiler tazyikli su ile yıkanır ve depodan çıkarılır. Çözümler uzman ekibimiz tarafından uygun oranlarda hazırlanır.

 

Su deposunun temizlenmesinin en önemli aşamalarından biri, tankın giriş-çıkış filtreleri olan havalandırma sisteminin temizlenmesidir. Buradaki ekipman, uygun deterjanlarla olası mikroorganizma ve parazitlerden temizlenir. Şebeke suyunun istenen doza filtrelenmesi sonucu azalan klor miktarını düzenlemek için otomatik klorlama sistemi kullanılır.

 

Su Deposu ve Su Sebili Temizlik Hizmeti Veren Firmalar:

İstanbul’da su deposu ve su sebili temizliği yapan öncü firmaları sizler için listeledik.

  1. Tekdez
  2. HepTemiz
  3. Depotemizliği Ltd
  4. Aradepo Ltd Şti.

 

Su deposu temizliği ile ilgili fiyat ve uygulama aşamalarını Tekdez firması ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.