İngiltere Aile Birleşimi Kursu

İngiltere Aile Birleşimi Kursu

ingiltere aile birleşimi vizesi, akrabaların Birleşik Krallık’ta yeniden bir araya gelmesini sağlayan bir süreçtir. Uygun akrabalar için ücretsiz bir girişimdir. Online başvuru yapabilirsiniz. Ancak, bir sonuç almanız biraz zaman alabilir.

 

Mülteciler ve insani korumaya sahip diğer kişiler, Birleşik Krallık’ta kendilerine katılmaları için bir aile üyesine sponsor olabilir. Politikaya hak kazanabilmek için, mültecinin menşe ülkeden ayrıldığı sırada aile üyelerinin aile biriminin bir parçası olması gerekir. Onlara da sığınma hakkı verilmiş olmalı.

 

Çocuklar, eşler, sivil ortaklar, evlenmemiş ortaklar ve yetişkin bağımlı akrabaların tümü aile birleşimi vizesi için başvurabilir. Bu başvuru sahipleri geçerli bir oturma iznine sahip olduklarını ve ilişkiden yararlanacaklarını göstermelidir. Başvuranın başvurusu reddedilirse, genellikle temyiz hakkı vardır.

 

Başvuru süreci, İçişleri Bakanlığı’nı kimliğinize ikna etmek için güçlü bir kimlik gerektirir. Orijinal bir doğum belgesi kullanabilirsiniz. Ancak ilişkinizin başka kanıtlarını da sağlamalısınız. Örneğin, çocuğunuz Birleşik Krallık’ta ikamet vizesi için başvuruyorsa, ebeveyninizin uzun süreli kişisel bakıma ihtiyacı olduğunu göstermelisiniz.

 

18 Yaş ve üzeri bakıma muhtaç yetişkinler, Birleşik Krallık’ta bir aile üyesiyle kalmak için başvurabilirler. Bu aile üyeleri engelli veya yaşlılıkta olmalıdır. Akrabanız, ılr’li bir İngiliz vatandaşına ortak olmak için de başvurabilir.

İngiltere aile birleşimi sınavı ve İngiltere aile birleşimi kursu detaylı bilgi almak için britanniatime.com sitesini ziyaret edebilir ve doğru bilgiyi uzman eğitimcilerden alabilirsiniz.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.