Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı Nerede? Yol Tarifi İle Cumhuriyet Mahallesi Metrobüse Nasıl Gidilir, Hangi Hatlar Geçiyor?

Cumhuriyet Mahallesi metrobüs durağı nerede sorusu metrobüsü en oldukça kullanan kişiler için önemlidir. Bu bakımdan Cumhuriyet Mahallesi metrobüs durağı yol tarifi verilirken kişilere ulaşım şekilleri ve vasıta seçimleri hakkında da informasyon vermek ehemmiyet taşır. Metrobüs durağına ulaşım sağlanabilecek birçok değişik vasıta ve yol tarifi bulunur. Yol tarifi ile Cumhuriyet Mahallesi metrobüse iyi mi gidilir, hangi hatlar geçiyor sorularını yanıtladık.

Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı Nerede?

İstanbul’da en oldukça kullanılan ulaşım araçlarından birisi metrobüstür. Hem süratli hem de çoğunlukla vasıta bulma imkanının olması metrobüsü tercih edilen bir ulaşım aracı haline getirir. İstanbul bölgesinde de en fazla ziyaret edilen metrobüs duraklarından birisi Cumhuriyet Mahallesi metrobüs durağıdır. Bu durağa toplu taşıma araçları ile ulaşılabileceği benzer biçimde hususi araçlarla ya da taksi ile gitmek de mümkündür. Cumhuriyet Mahallesi metrobüs durağına gitmek için toplu taşıma aracını kullanmak isteyen kişiler şu araçları kullanabilirler:

  • Otobüs: 142B,142T, 303A, 34C, 34G, 401, 448 araçları ile ulaşım sağlamak mümkündür.
  • Minibüs ya da Dolmuş: Minibüs BL- 101

Araçlarını kullanarak durağa kolaylıkla ulaşmak mümkün olmaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağına En Yakın Duraklar

Cumhuriyet Mahallesi metrobüs durağına en yakın olarak belirlenen duraklar içinde Bizimkent- Beylikdüzü yönü 96 metre uzaklıkta yer alır. Ortalama olarak 2 dakikalık adım atma mesafesindedir. Aynı şekilde Bizimkent 108 metre uzaklıkta olmakla beraber 3 dakika adım atma mesafesinde yer alır. 11.cadde- Esenyurt yönü ise 264 metre uzaklıkta yer alır. 5 dakikalık adım atma mesafesinde bulunur. Büyükşehir konutlar- Büyükçekmece ise 384 metre uzaklıkta olmakla beraber 6 dakika adım atma mesafesinde yer edinen bir duraktır. En yakın otobüs durağına ortalama olarak 2 dakika uzaklıkta yer verilmiştir. En yakın minibüs/ dolmuş durağı ise ortalama olarak 3 dakikalık adım atma mesafesinde yer alır.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.