Başkan Erdoğan, Lyon’daki Türk vatandaşlarına seslendi: Seçimlerde büyük bir zafer elde edeceğiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala’nın başkanlığındaki kurul, Avrupa’nın değişik şehirlerinde halkla buluşmalar çerçevesinde Fransa’nın Lyon kentinde Türk vatandaşlarıyla bir araya geldi. Başkan Erdoğan da Ala’nın telefonu vasıtasıyla vatandaşlara seslendi.

“BURADAKİ BAŞARILAR BİZİM ÖVÜNÇ KAYNAĞIMIZ”

Erdoğan, Türkiye’de yapılacak 2023 seçimleriyle ilgili Lyon’da daha büyük bir zafer elde edeceklerine inandığını belirtti.

Fransa’da Lyon’un dışındaki başka kent ve eyaletlerde de bu başarının artarak devamını beklediğini aktaran Erdoğan, “Buradaki başarılar bizim övünç kaynağımız olacaktır. Dolayısıyla sizlere Türkiye’den en kalbi duygularla merhaba ve sevgilerimi gönderiyorum.” dedi.

“BU HAFTA DENİZLİ’DE OLACAĞIZ”

Erdoğan, dün Bursa’da görkemli bir toplulukla birlikte olduklarına değinerek “Aldığım resmi rakamlarla Bursa’da 120 bin kişinin katılmış olduğu açılış törenimizi ve mitingimizi yaptık. Bu dalga dalga büyüyor. Bu hafta da inşallah Denizli’de olacağız. Denizlililerle sizlere selamlarımızı ve sevgilerimizi yollayacağız. Hepinize iyi akşamlar temenni ediyorum, geleceğiniz aydınlık olsun.” diye konuştu.

Lyon’daki heyette İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Adıyaman Milletvekili Fatih Toprak ve 26. Dönem Elazığ Milletvekili Ömer Serdar da yer aldı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.